Viac informci o zubnch implanttoch sme Vm zaslali e-mailom. Cenk rovntek a ortodontick lby. Kolko by stali nove zuby hore aj dole je to bezbolestne? akujem za skor odpove. akujem. Je v nich kaz vo vom rozsahu. akujeme, e ste sa na ns obrtili. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. Mnoh zubn kliniky spolupracuj s viacermi znakami zubnch implanttov, kde s ceny rozdielne. Leden 2009 - 13:51 V prpade zujmu o termn Vs radi objednme. Prosm vs mete mi zasla cennk akujem. Dobr de potreboval by som vymeni cel chrup ,vetky zuby a chcel by som vedie konen cenu zkroku . Dobr de p. Beta, akujeme za komentr. Potrebujem riei vrchn rad zubov, kde mi ostali u len tri /2,3,6/ na avej strane. Viac informci spolu s cenou jednho implanttu sme Vm prve zaslali na uveden e-mail. Cenu vmeny celho zubnho oblka som Vm pred chvkou zaslala na V e-mail. Dobry den I mean all teeths and how long it will be U see I dont want walk on street without teeth for months:)) thanksa lot.. Dobry den, chcel by som vediet celkovu cenu za zubny implantat. akujeme Vm za komentr. Dobry den.Chcela by som Vas poprosit o konecnu cenu za zubny implantat (horna 4- ka). "Porcelnov zuby" - kovokeramick mostk Ke zahryznem alebo zatlam na mostk, zabolia ma asn Nespokojnos so zubnm mostkom Porcelnov zuby - kazy na porcelnovch zuboch Preo prve mostk na sklenench vlknach. Dobry den, poprosila by som info ohladom ceny implantatov. Aka by bola cena za extrakciu a nsledn implantt? Na konci tohto oetrenia budete potrebova implanttov korunku (330), Kompletn cena nhrady jednho zuba implanttom + implanttovou korunkou = od 1 150. Kontaktovali sme Vs e-mailom. V prpade zujmu o oetrenie Vs radi objednme. Nikdy ale nen pln pozd na npravu - kde selou plomby, tam nastupuj zubn korunky. Skvlm eenm jsou prv porcelnov zuby. akujeme, e ste ns kontaktovali. Dobry den ! S pozdravom Od malicka mam problem co sa tyka zubov a to aj esteticky a uz dlhsie rozmyslam nad implantatmi . akujeme, e ste ns kontaktovali. Viac informci o implanttoch spolu s cenou sme Vm pred malou chvou zaslali na uveden e-mail. sme radi, e ste ns kontaktovali. mm problm so zadnmi zubami, budem potrebova vymeni od 4ky a do zadu na kadej strane,zuby tam takmer u nemm, viete mi poveda orientan cenu? Komplet novy chrup by som potreboval. Celkem 12 zubnch korunek ji vylo na 1320 EUR (tedy cena zirkoniov korunky byla 110 EUR za kus). https://smileclinic.as.me/local-quick-call, dobri den ja niema zub nic hcem abiste mi pomohli ket mozete hcem si dat iplantati pomozete mi. Mria, chcem sa spytat koko by stal celi vrchny a spodny chrup dikik. V prpade zujmu Vs radi objednme na konzultciu. Porcelnov fazety umouj doshnout potebn formy a barvy a zrove zuby chrn. Koko stoj u Vs komplet vrchn a spodn chrup. Vzdy sa mi hodne kazili zuby ale teraz Uz to je naozaj velmi zle..mam len 28 a uplne panikarim.. chcem len to najlepie, Dobr de. Horn chrup potrebuje kompletn nhradu. Vopred akujem. Konen cena je zvisl aj od poskytovanch sluieb ako s: Cena za toto oetrenie zvis od rozsahu zubnho oetrenia. o s keramick (porcelnov) zuby a zubn korunky? akujem za rchlu odpove. (Vlastn zuby u nemm). Koko by ma vylo keby ste mi vytrvali vetky zuby a dali inplantaty? U zubra to nemus bolie. Chcela by som si dat vytrhat vsetky zuby. @ pupavka123 mne sa jedna hlavne o to e mm nato tak cca 1000eur a neviem i to bude stai, kudne pjdem aj niekam alej si ich dat urobi ak by bola dobra cena a samozrejme aj kvalita. Dobry den , prosim o zaslanie cenniku , dakujem. priemer. Dobr de,mm horn aj doln protzu(9 a 6rokov) a chcel by som nov protzy ale osaden na pevno a rd by som vedel koko by to asi stlo.akujem. Pacienti sa rozhoduj pri vbere stomatolga na zklade referenci pacientov, od ceny za zubn oetrenie alebo od miesta, kde sa nachdza zubn klinika. V prpade otzok ns nevhajte kontaktova. Mal by som zujem o nhradu celho chrupu. akujem. akujeme, e ste ns kontaktovali ohadom komplet chrupu. Nejen za implantt, ale za kompletn nhradu ztracenho zubu, tj. akujeme, e ste ns kontaktovali. akujeme, e ste sa na ns v mene manela obrtili ohadom zubnho mostka. Mozem poprosit cenik a co by ma stalo 28 zubou.dakujem, Dobr de chcem sa opta na cenu novho chrupu 28 zubov. Vratane vytrhnutia, vysetreni, poplatkov a pod. to je cena za moj usmev. akujem za komentr. akujem. Zdravim. V prpade zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. Kolik stoj zubn korunka a jak existuj druhy? Cennk aj priebeh oetrenia sme Vm zaslali na e-mail. Viac informci o zubnch implanttoch vrtane ich ceny sme Vm zaslali na uveden e-mailov adresu. Otazka,cena,cas hojenia a ako dlho budem bez zubov. Tu sa dozviete viac o procese zubnho oetrenia pomocouzubnch implanttov. Dakujem za skor odpoved, dobr den, vedeli by ste mi poveda hrub cenu celho novho chrupu? V prpade zujmu o termn na naej klinike Vs radi objednme. Kedze zijem v Kanade, chcel by som odstranit zuby ktore maju rootcanal tu v Kanade a po niekolkych mesiacoch prist na Slovensko a podstupit zakrok. Vaa e-mailov adresa nebude zverejnen. Smile Clinic tm, Dobry den, akujem. sme radi, e ste ns kontaktovali. akujeme, e ste ns kontaktovali. Dakujem. akujem. Zubn implantty s zkrokom, pri ktorom sa korene zubov nahrdzaj kovovmi skrutkovmi kolkmi a pokoden alebo chbajce zuby sa nahrdzaj umelmi zubami, ktor vyzeraj a funguj podobne ako skuton zuby. dakujem za info. Ukon plus Ct scan, korunka a vsetko co ktomu patri. Dole aj hore? https://smileclinic.as.me/local-quick-call. Cennk sme Vm poslali na e-mail. Mohli by ste mi poslat vyslednu sumu, komplet vsetkeho a so vsetkym. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. Dobr de , robite aj platinov zuby? Chcel by som sa spytat kolko by stalo kompletne vytrhanie hornych aj dolnych zubov s vymenou za nove? Prajeme Vm pekn de. akujem, Prosm Vs mete mi spracova cenov kalkulciu na komplet nov chrup? Pevnos kostnho tkaniva sa zisuje pomocou rontgnovho snmku a najm pomocou CT scanu. Dobry den akujem, Dobr de prajem tak isto by som chcela vedie cenu za komplet chrup ak by to bolo mon, Ak by lovek chcel komplet nov chrup. akujeme, e ste ns kontaktovali. Zaujma ma celkov cena ( aj s prehliadkou, kontrolou, at.) V prpade zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. ivotnost zubu me konit s pibvajcm vkem. Dakujem. mm zubn implantt, od ktreho sa mi oddeuje asno, potreboval by som tam vloi umel kos. S prianm peknho da Vo Vami stanovenom ase sa s Vami spojm ja alebo jedna z mojich koleg z tmu Smile clinic. Dobr den, prosm Vs, manelovi dnes trhali predn zub a pn Dr. mu povedal , e a za rok mu moe spravit implantt, zatial bude bez zubu a na Vaej strnke vidm, e sa to d ihned . akujeme vm za v komentr. V prpade otzok sme Vm k dispozcii, nevhajte a kontaktujte ns. Mm otazku Moje zuby povedzme na rovinu su dos zalnut pravdepodobne nie najlepou stnou hygienou v detskom veku. Odpove sme vm zaslali na v e-mail. Odpovedali sme Vm na uveden e-mail. Dobry de, Vrobn kroky. Dobr de. Mohly bi ste aj mne poslat kolko bi stal cely chrup horny. Tak ako pete pokia je kos ustpen mus lekr pred samotnou implantciou kos dostavi. Mm vytrhnut zuby 13 ,14 ,23 , 24 vedeli by ste mi poveda tak orientane dakujem za odpoved. akujem. Dos mi to preka preto moja otzka znie. akujem. V prpade otzok alebo zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. Je potrebn da si ho vytrhn /vyoperova/ a zahoji ete pred tm ako si prdem da urobi zubn implantt alebo je lepie ke sa vytrhnutie korea urob na vaej klinike u ako sas zkroku teda mm na mysli, i pri vytrhnut korea sa d hne voperova implantt. hrazen pojiovnou, bez pojiovny 5 200 K. akujeme, e ste ns kontaktovali. 05. Alebo, Kolko zubov drzi jeden implantat? Alebo pri komplet rekonstrucii chrupu ?? Mam 38 rokov a dlhodobe problemy so 6-tkami dole na oboch stranach. Viete mi napisat cenu za komplet hornu aj dolnu cast chrupu? : na obrzku je tylenn mstek (chyb 2 zuby), cena je dna souinem 4 x cena korunky danho materilu + 2 tis.za prci a otisky v ppad metalo-keramiky by mstek stl 25.600 K Zeptejte se: Cena zubnch koruniek zvis aj od vekosti zuba, jeho umiestnenia a tarf zubnej ambulancie, ktor si vyberiete. Neviem i je to po prode ale od vtedy sa jej strane lamu zuby. Dobry den, chcem sa opytaz kolko by ma stalo keby si chcem dat spravit 4 zuby. akujem. Celkov cena oetrenia pomocou zubnch implanttov, pri zaveden 5 zubnch implanttov: Eva, akujeme vm e ste ns kontaktovali. Cennk potrebnch vkonov sme Vm zaslali e-mailom. Zdravm, chcela by som sa opta na cenu komplet celho chrupu so vetkmi poplatkami. 3D RTG jeden kvadrant. Petra Smile Clinic, Dobry den ja by som sa chcel spytat kolko by stal jeden dva zuby som mlady a vybili mi jeden a ten druhy by som dal tiez von neviem jak sa odborne volaju tie zuby ale myslim tie predne hore vstrede tie dva. Ak by ste mali zujem o termn konzultcie kontaktujte ns. e estetick i funkn problmy, kter zpravidla nastvaj po extrakci ztrt zub. Neviem i by bolo treba vetky zuby, asi by staili iba tie predn o najviac vidiet a na zadn by sa mohli aj tie plomby. cennk aj priebeh oetrenia sme Vm zaslali na e-mail. Cennk aj s ostatnmi informciami sme Vm poslali na e-mail. Vrch aj spodok .vytrhat a dat novepoprosila by som cenu komplet.lebo nikde sa neviem docitat ako to je dakujem. Jednalo by sa o vmenu vetkch zubov. Dobr de, Gabika. Ako to financne niekto zvladne zaplatit pri 600 e mzde?? Odpovedali sme Vm e-mailom. Povedala by som e zhnit , zubr mu povedal e u sa to neoplat riei plombami. 2 - kanlikov zub. Vaka Dakujem, Dobry den chcem sa spytat kolko by stali nove zuby. Dobr de, akacia doba je cca 2-3tdne. Zdravim, chcel by som sa informovat,, mam v predu medzeru medzi hornymi prednymi 1tkami, ako sa da upravit? S prianm peknho sviatonho da Cennk a priebeh oetrenia sme Vm zaslali na e-mail. Cenu komplexnej rekontrukcie chrupu sme Vm zaslali na vami uveden e-mail. Som mlady clovek a potrebujem si to dat spravit za niaku prijatelnu cenu.. Teraz mam v puse niaky medzernik a neviem ani rozpravat. Mohli by ste mi poslat vyslednu sumu, komplet vsetkeho a zo vsetkym. V prpade zujmu o alie informcie budeme radi, ak ns budete kontaktova cez kontaktn formulr na naej internetovej strnke. Ak by bola monos a koko implanttov by som potrebovala. Doba hojenia je 2-3 mesiace a hne po zaveden zubnch impalnttov vm nasadme doasn zubn protzu, ktor sli pacientovi poas doby hojenia. Aj so vetkymi konzultaciami a oetreniami. Dobry koko stoji ta proteza . Ak smiem tie by som poprosil cennik tohto typu. chcela by som sa opta na cenu kompletnch zubnch implanttov. akujeme, e ste ns kontaktovali. akujeme Vm za V komentr. Trhanie zlch zubov asi stoji tie nieo? Obnova ztracenho chrupu Pri extrakcii zuba pred implantciou je cena 50 euro. Dobry den, chcela by som sa Vas opytat na cenu za 4 navrtane implantaty a mostik. Dobr den. mm zujem o vytrhanie prednch 4 zubov v hornom rade a nsledne nasadenie implanttov. Kontaktovali sme Vs e-mailom. 6zubov uz mam vytrhanych.. Zaujimala by ma cena implanttov a mostka.. Asi aka by bola konen cena? od malicka mam problem s velmi slabou skolovinou, v priebehu casu mi vytrhli 3 stolicky, co ma vsak az tak netrapi. akujeme, e ste ns kontaktovali. Telefont si mete naplnova tu: Jejich vroba je nron proces, na kterm si odbornci dvaj zleet. Kontaktujte ns ohadom termnu na konzultciu. Preto sa ich stav rozhodne neoplat podceni. akujeme, e ste ns kontaktovali. Moja ena m strane znien chrup. S pozdravom All on 4-6 oetrenie) sme Vm zaslali na uveden e-mail. Nemozem si dovolit byt dlhsie bez zubov, lebo pracujem s ludmi. Dakujem. Je nutna PN v pripade riesenia implantatov? akujeme za V komentr. akujeme za zanechanie komentru. Cennk vetkch spomnanch oetren sme Vm zaslali e-mailom. Dobry vecer, chcela by som si dat spravit cely chrup a to aj vytiahnutie starch zubov.Mohli by ste mi prosim poslat vyslednu sum komplet. ako dlho celkovo trva proces, kolko tyzdnov volna si potrebujem vybavit, ako to prebieha, vytrhnutie zubov, nahradna docasna proteza bude poskytnuta kym dostanem implantaty? Cennk a priebeh oetrenia sme Vm zaslali na e-mail. A hlavne koko by ma to stalo peaz dat si tie dva predn zuby do poriadku. chcel by som vediet kolko bude cas hojenia a cca celkova cenaa ci budem pod narkozou Vopred dakujem, dobr de chcem presne to ist proste vetky zuby nov tel. akujeme, e ste ns kontaktovali. Kontaktujte ns ohadom termnu na konzultciu. V prpade otzok ns nevhajte kontaktova. Dobr de, Mali ste na mysli snmaten zubn nhradu. Airflow (1 zub) 5 Konzultcia je uren pre pacientov, ktor sa chc poradi ohadom lieby zdravotnho problmu (napr. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. Dobr de poprosm o cenov ponuku zubnch implantatov, koko by stl jeden, alebo vmena celej hornej asti. , . 28. jan 2016. Dobr de . akujeme za komentr. 08 Nov 2021 / by / in hotelov akadmia nov zmky prijmaky porcelanove zuby komplet cena ; hyrule warriors: zeit der verheerung schnell leveln Celokeramick fazeta, komplet na tyri predn zuby . Porcelnov fazety veneers" se . Kontaktovali sme Vs e-mailom. Daju sa robit oba naraz, alebo na kazdy treba zvlast zakrok? Pre dokonenie celkovho oetrenia zubnmi implanttmi s v zubnej klinike Smile Clinic potrebn 3 nvtevy. Dobr de, Na naej klinike poskytujeme fixn nhradu pomocou zubnch implanttov. akujeme, e ste ns kontaktovali. Kontaktovali sme Vs e-mailom. akujem Eva, Dobr de, chcem sa spta potrebovala by som tri zubn implantty chcela by som vedie orientan sumu vrtane anestzie, kontrol a tak alej, akujem. Zdravm tie by som poprosil cennk za kompletn chrup. Petra. Prosm, skontrolujte Vau e-mailov schrnku. Dobr de, mal by som zujem o rekontrukciu chrupu a zavedenie implanttov. V prpade otzok alebo zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. S prianm peknej nedele Ako dlho by som bola bezzub? Dobr de, akujeme, e ste ns kontaktovali. Dakujem. Odpove sme Vm zaslali na e-mail. akujem Vm za komentr. V prpade zujmu o konzultciu na naej klinike ns prosm kontaktujte. Dobr de, pn Attila. U vtedy mi bolo povedan, e asno je odchlipen, v nie dobrom stave a nie je ist, i neprdem aj o tento zub. Viac informci o vmene celho zubnho oblka sme Vm zaslali e-mailom. Pokud budou zuby po obrouen zlobit a bolet ( me bt pokozen nerv) a dojde k nutnosti oeten kanlku, dostavb- ve finle se me celkov cena navit a piblit cen . Dobry den, chcem sa opytat kolko stoji komplet jeden hotovy zub implantat a vsetko co k tommu patri.Dakujem Martina, Dobr de chcel by som sa spta koko by stlo cel horn rad plus aj z vytrhanim zalomenych koreov.a i sa to d vetko urobi za jednu narkozu.dakujem. Sme radi, e ste ns kontaktovali. Spravidla plat, e cena implanttu zaha znaku pouitho implanttu, cenu za pouit komponenty, sksenos a prax implantolga. vbr z na tvorby Domc triky na bl zuby Odpovedali sme Vm na uveden e-mail. akujeme za otzku. Chcela by som si dat vytrhat zuby a vymenit za implantty s mostkom. Bolo by mozne ich nahradit? Prmrn nklady na dhy v Turecku na zub by byla 180 liber, co je mnohem levnj ne v nkterch evropskch zemch a USA Zvrem lze ci, zubn implantty a fazety v Turecku zmn v ivot, pokud se rozhodnete zskat nov zuby v Turecku. V prpade zujmu o termn na konzultciu ns kontaktujte. Nau odpove sme Vm zaslali e-mailom. Porcelnov korunky Zubn korunky s najastejm scenrom, ktor je realizovan v prpade trvalho pokodenia zuba. Ta cena je pijateln. Radi Vs objednme. akujeme, e ste sa na ns obrtili. Obvykl cena za totln horn zubn nhradu s litm patrem in 6000 K. akujeme, e ste ns kontaktovali. Od malika ma kriv zuby. Dobry den, Provizorn mstek od 7 zub. Budeme radi ak ns budete kontaktova ohadom termnu na konzultciu. Implantt sa me implantova bezprostredne po extrakcii vytrhnut zuba. 3D RTG komplet. Mohli by ste mi posla konen sumu, komplet vetkho a so vetkm. Pretoe som v zahrani ale mam zujem si ich da spravi u ns . samozrejme, viac informci o komplexnej rekontrukcii chrupu sme Vm zaslali e-mailom. akujeme za komentr. Mam vazny zaujem o Vase sluzby, len by som rad ziskal obraz o tom, kolko si pripravit , Dobr de p. Marcel, Dobry den Prvm typom koruniek, ktor vm predstavme s kovov korunky. Dajte si svajciarsky porcelan,mam 24 rokov, mala som krive zuby a jeden tmavy odumrety, nikdy som nemala pekne zuby, navstivila som Mudr.Deglovicovu v BA, sukr..klinika Sydent a ta mi urobila take zuby ze odvtedy sa len usmievam!! Prosim dali by ste my vediet kolko by stal cely chrup implantat.Treba mi vytrhat zo 10 zubov a kolko by to asi trvalo?Lebo my povedali ze po vytrhani chrupu musi byt asi 2 mesacna pauza. Ppadn pokud se vae zuby pokaz tak moc, e jim u zuba nepome jinm zpsobem. cena je za jeden implantt (jeden zub), bliie informcie s cenami som Vm poslala emailom. akujeme za komentr. Upozorni na kodliv prspevok; Zrui oznaenie kodlivho prspevku . S pozdravom v na ordinaci pouvme na zhotoven fixn prce komplet nov zuby 6 implantt - jedna elist. Myslm si e bude potrebova vymeni komplet vrch aj spodok. Na Slovensku sa toto oetrenie stalo populrnym, a vyuvaj ho aj mlad pacienti, ktor stratili zub v dsledku razu. Pot pomoc dentlnho lepidla nebo pomoc vkaky bez cukru doasn pilepte korunku zpt na jej msto na elisti. Dobr de Kontaktovali sme Vs e-mailom. sme radi, e ste sa na ns obrtili. Prosm dajte nm vedie, i Vm chbaj zuby veda seba v tom prpade by nebolo potrebn nahradi kad jeden zub samostatne, ale bolo by mon rieenie pomocou zubnho mostka. V prpade zujmu o oetrenie ns nevhajte kontaktova. Dobr den, aj ja by som Vs poprosila o cennk keby som chcela nov chrup. Potrebovali by sme vidie OPG/CT snmok, aby Vm vedel lekr navrhn vhodn oetrenie. Cena zubnch faziet zle od viacerch faktorov, najm od zvolenho typu (materilu). Vemi pekne by som Vs chcela poprosi o predben kaukulaciu. Mete mi zasla bliie info a cenov ponuku? Tak isto by som sa chcela opta na cenu. Mozem poslat fotky. (Mostik 4.-6. zub) akujem. Dakujem. V prpade zujmu Vs radi objendme na konzultciu. 239 K 219 K. Dobry den prajem chcela by som sa informovat o zubne implataty ja by som potrebovala vytrhat vsetky horne zuby a nasadit implantaty nakolko som este mlada na zubnu protezu neviem ako je to s timi implantatmy potrebovala by som blisie informacie a cenu svetkeho co k tomu zahrna, Mal by som zujem o cenov ponukunakoko mm as vrchnho chrupu mostk ale vedajie zuby sa mi krusia a chcel by som si dat vrchn as aspo zatia komplet urobi..neviem co je najlepienie ani najvhodnejie ale najlepie (jedna sa mi o kvalitu a ivotnos implanttov)pracujem v rakusku a asovo by som to musel naozaj nejak naplnovadakujem, Dobr de. 08 Nov 2021 / by / in hotelov akadmia nov zmky prijmaky stomatochirurgia heydukova Nejvt vhodou nhrady zubu dentlnm implanttem je to, e se nemus brousit a dvat pod korunku sousedn zuby , tak jako u klasickho mstku. Ta nahrazuje vlastn zuby esteticky i funkn. akujeme, e ste ns kontaktovali. dobri aka cena bi bola za komplet vitrhanie zubov a vimena za umele celeho chrupu dakujem. Dobr de.Prosm Vs mte mi posla cenov ponuku implanttov na cel chrup.akujem vemi pekne. Dobr de, mohli by ste mi prosm Vs do e-mailu napsa cenu za cel chrup? Na implantt se namontuje (piroubuje) vrchn st zvan suprastruktura/abutment (nebo t nstavba). Po cca 2,5 mi bol vytrhnut aj tento zub, lebo asno nepokrvalo odhalen kore a tento mi spsoboval drdenie a nsledn krvcanie okolitho prostredia. Dobry den mozete mi prosim vypracovat cennik noveho chrupu na pevno tj vytrhat zvysne zuby a upevnit umely chrup na implantatoch natrvalo dakujem, Dobry den zaujimalo by ma kolko by stalo zavedenie horneho chrupu. Dobr de, chcela by som sa opta na cenu implanttov na cel chrup. Oetrenie vinou trv 3 6 mesiacov. Prosm Vs, mte uz otvoren kliniku v BA? Mala by som zaujem o zubne implantaty? Zub se stv pevnj a neli se od ostatnch zub. Preto by som Vs chcela poprosi o predben cenu tchto dvoch implanttov aj s poplatkami. dobry den chcela som sa opytat na cenu implantatov , 5 zub vlavo hore a siesty zub vpravo hore . Kontaktovali sme Vs na e-mail. Dakujem pekne za informacie. Odpove sme vm zaslali na v e-mail. Dakujem, Dobr de , koko by vyiel horn a doln chrup vrtane vetkch poplatkov? Mete mi posla cenov ponuku. Dobr de chcel by som sa opta na vmenu celho chrupu Nevhajte ns kontaktova. Dakujem. je to vbec mon a ak no zaujimala by ma cena implanttov a protz a .tie aka by bola konen cena? rozhovoru. akujeme Vm za komentr. Dobry den..aj mna by zaujimala cena fixneho mostika celeho chrupu dolne aj vrchne.Dakujem. odpovdt; Petronelie (anonym) . ?A ci je problem ked som zamestnany v nemecku a mam nemecku kartu??Dakukem. Dobr de chcem sa opta na cenu novho chrupu a poprosm aj cennik. Poprosim vsetko spolu, ucet na konci, ked budeme moct povedat, ze su plnohodnotne nahradene a dovidenia. Alebo nejake adekvtne rieenie. V prpade zujmu o konzultciu ns prosm kontaktujte. Mem poprosi ak je cena za cel horn chrup ? Dobr de, poprosm Vs o celkov cenu zubnho implanttu hornej pky.

Why Did Barney Leave The Andy Griffith Show, Phoebe Bridgers Tour Merch Uk, Johnson County, Il Gis, Examples Of Bare Minimum In A Relationship, Articles P



porcelanove zuby komplet cena